Venujte Nadácii STARS for STARS 2 percentá z daní

Dátum: 15. 1. 2020 Venujte Nadácii STARS for STARS 2 percentá z daní

Projekt špičkových slovenských športovcov STARS for STARS je jediným súkromným projektom podpory športu na Slovensku. V tomto roku je opäť možnosť pre fyzické a právnické osoby venovať rovnomennej nadácii 2 percentá z daní, za čo všetkým darcom ďakujeme!

SÚBORY NA STIAHNUTIE 

INFO

STARS for STARS je projekt, ktorého základným zmyslom a zameraním je rozvoj športu a zvýšenie povedomia verejnosti o tomto fenoméne. Cieľom je nájsť a podporiť talentovaných a nadaných mladých športovcov, ktorí budú s veľkou pravdepodobnosťou reprezentovať našu krajinu vo svojich disciplínach na top úrovni v blízkej budúcnosti. Propagáciu projektu zabezpečujú súčasní a bývalí slovenskí reprezentanti, ktorí sa výrazne zapísali do histórie športu u nás a vystupujú v úlohe ambasádorov projektu – Ján Volko, Zdeno Cíger a Veronika Velez-Zuzulová.

Projekt v súčasnosti podporuje tenistku Viktóriu Kužmovú, tenistu Lukáša Pokorného, fitnesku Kristínu Juricovú, vodnú slalomárku Soňu Stanovskú a golfistku Olíviu Grachovú.

Vážený partner,
nakoľko sa blíži termín na poukázanie vašich 2% (1%) z vašich daní v prospech registrovaných subjektov touto cestou by sme vás chceli opätovne poprosiť o zváženie možnosti podpory nadácie  STARS for STARS a tým aj mladých športových talentov.
V prípade Vašeho rozhodnutia podporiť tento zaujímavý projekt môžete svoje 2% (1%) poukázať vo svojom daňovom priznaní na nadáciu STARS for STARS.

Údaje o prijímateľovi do daňového priznania:

Obchodné meno:   
NADÁCIA STARS FOR STARS

Právna forma:        Nadácia
Ulica:            Pluhová
Číslo:            2
Obec:            Bratislava
PSČ:            831 03
IČO:            42 264 529
Ďakujeme za Vašu podporu!


Partneri

Hlavný reklamný partner
Hlavný reklamný partner

Kontaktujte nás

Pluhová 2
831 03 Bratislava

+421 903 752 699
masarcin@starsforstars.eu