Ambasádori a členovia STARS for STARS si zahrali na Bowling Cupe 2019

Dátum: 6. 11. 2019 Ambasádori a členovia STARS for STARS si zahrali na Bowling Cupe 2019

Úspešný rok našich talentov i ambasádorov sme zakončili mediálnym bowlingovým turnajom Bowling Cup 2019 v jednom z bratislavských nákupných centier. Na stretnutí nechýbali ambasádori Nadácie STARS for STARS Ján Volko, Veronika Velez-Zuzulová či Zdeno Cíger, ale ani podporovaní členovia a naše talenty či slovenské médiá.

Okrem ambasádorov boli na turnaji aj tenistka Viktória Kužmová, vodná slalomárka Soňa Stanovská, fitneska Kristína Juricová, golfistka Olívia Grachová či najčerstvejší člen a tenista Lukáš Pokorný. „Som rada, že som sa mohla opäť stretnúť s ľuďmi, ktorých mám rada a s ktorými som sa už dlho nevidela. Bowling som nikdy predtým nehrala. Je to dosť o presnosti, presne ako zjazdové lyžovanie,“ povedala s úsmevom Velez-Zuzulová.

„Som teraz síce trochu prechladnutá, ale napriek tomu som rada, že som tu mohla byť. Bowling veľmi nehrávam, bola som odmalička vedená len k jednému športu – tenisu, ale napriek tomu som sa zabavila. Budem to skúšať ďalej. Je to ťažké, určite to treba vedieť,“ hovorila o zážitku slovenská tenisová jednotka Viktória Kužmová.

„Bowling je zábava. Nezaškodí sa raz za čas aj odreagovať,“ dodal ambasádor Volko.

Foto: Patrik Ratajský

Partneri

Hlavný reklamný partner
Hlavný reklamný partner

Kontaktujte nás

Pluhová 2
831 03 Bratislava

+421 903 752 699
masarcin@starsforstars.eu