Karhan: Ešte rok chcem hrať futbal

Dátum: 15. 6. 2013 Karhan: Ešte rok chcem hrať futbal

Náš ambasádor STARS for STARS Miroslav Karhan prežíval cez víkend poriadne muky. Jeho tím Spartak Trnava sa zachraňoval vo futbalovej Corgoň lige a napokon to aj zvládol, keď dokázal vyhrať v priamom súboji o zostup na trávniku Tatrana Prešov 1:0. Bude bývalý reprezentačný obranca v budúcom ročníku pokračovať vo svojej kariére?

Trnavčania pricestovali v nedeľu do Prešova s nožom na krku. Iba víťazstvom im zaručovalo, že neopustia slovenskú futbalovú elitu. Po prvom polčase mali všetky tromfy vo svojich rukách, vyhrávali gólom z pokutového kopu 1:0, navyše domácemu Tatranu rozhodca vylúčil hráča. Lenže práve nášho ambasádora Miroslava Karhana na začiatku druhého polčasu poslal tiež pod sprchy a Trnava sa triasla o víťazstvo. „Prežíval som riadne muky. Najmä posledných desať minút, keď Prešov útočil. Vedel som, že ak vyrovnajú, bude v posledných minútach náročné streliť druhý gól. Napokon to však chalani ubránili a zachránili sa,“ vyjadril sa kapitán Trnavy Karhan.

„Aj keď prakticky nebolo čo oslavovať, pretože táto sezóna bola hrozná z trnavskej strany, tak oslavy v autobuse prebehli. Ale najradšej by som už tento ročník hodil za hlavu,“ pokračoval Miro, ktorý má jasno o svojej futbalovej budúcnosti. „Chcem ešte rok hrať. Ak ostanem na Slovensku, tak iba v Trnave, ale to musí byť záujem o moje služby zo strany nového trénera. Najbližšie dní ukážu. Teraz sa chystám s rodinkou na dovolenku do Turecka,“ dodal Karhan.