Miroslav Pavlák sa umiestnil druhý na stíhacích pretekoch v Osrblí

Dátum: 29. 12. 2016 Miroslav Pavlák sa umiestnil druhý na stíhacích pretekoch v Osrblí

V závere roka 2016 sa na biatlonovom podujatí predviedol člen STARS for STARS Miroslav Pavlák. V Osrblí najprv štartoval v rýchlostných pretekoch, potom aj v stíhačke, kde sa tešil z medailového umiestnenia.

Prvé preteky v kategórii dorastencov vo veku 18 a 19 rokov aj s Pavlákom sa konali 28. decembra v biatlonovom centre v Osrblí. „Včera som v šprinte netrafil štyri terče, skončil som piaty. Na trati bol čerstvo napadnutý sneh. Bolo to celkom ťažké, hlavne v trestnom kole po stojke. Do kopca sa mi rozbiehalo ťažko. O deň neskôr som štartoval v stíhačke so stratou z predošlého šprintu. Bežalo sa mi veľmi dobre, našťastie streľba bola lepšia ako včera. Skončil som druhý. Podmienky na strelnici boli náročné, lebo sa točil vietor. Beh to bol dobrý, nostreľba zase mohla byť lepšia,“ dodal spokojný Pavlák pre www.starsforstars.eu.

Po pretekoch má člen STARS for STARS tri dni voľna a od druhého januára začína znova makať. Štrnásteho a päťnásteho januára ho čakajú ďalšie preteky práve v Brezne-Osrblí.

Podrobné výsledky:  http://www.biathlon.sk/vysledky/Viesmann-pohar-2016_17

FOTO: Milan Hutera pre www.starsforstars.eu

Galéria

Partneri

Hlavný reklamný partner
Hlavný reklamný partner

Kontaktujte nás

Pluhová 2
831 03 Bratislava

+421 903 752 699
masarcin@starsforstars.eu