Biatlonista Miroslav Pavlák opäť trénuje s Marekom Matiaškom

Dátum: 8. 7. 2017 Biatlonista Miroslav Pavlák opäť trénuje s Marekom Matiaškom

Biatlonista a člen STARS for STARS Miroslav Pavlák sa zúčastnil pretekov v letnom biatlone v Osrblí. Na súťaž sa pripravoval pod vedením staronového trénera a bývalého slovenského reprezentanta Mareka Matiaška, s ktorým chce nastaviť tréningy nastaviť tak, aby forma vyvrcholila na najdôležitejších podujatiach sezóny.

Pavlák sa umiestnil v Osrblí začiatkom júla na rýchlostných pretekoch v letnom biatlone na tretej priečke, vo vytrvalostných pretekoch na šiestom mieste. „Ešte nemáme toho veľa odstrieľaného a strelecké podmienky boli ťažké, preto streľba nebol veľmi dobrá. Bežecká forma tiež nie je úplne špičková, lebo len teraz sa začína sezóna. S Marekom Matiaškom to postupne stupňujeme, aby som sa nepretrénoval. Trénujem to, čo som s Marekom trénoval pred dvoma rokmi, ale, samozrejme, viac, lebo som starší. Zatiaľ mi to vyhovuje. Uvidím v blízkej budúcnosti, ako sa to bude vyvíjať. Verím, že touto Marekovou metódou to krásne vyvrcholí na najdôležitejšie podujatia sezóny,“ nádeja sa člen STARS for STARS.

Cez prázdniny sa Pavlák chystá s reprezentačnými kolegami aj na sústredenie do nemeckého Oberhofu, pravdepodobne v auguste.

Galéria

Partneri

Hlavný reklamný partner
Hlavný reklamný partner

Kontaktujte nás

Pluhová 2
831 03 Bratislava

+421 903 752 699
masarcin@starsforstars.eu