Biatlonista Pavlák je na sústredení v Nórsku: Nakydalo nám tu veľa snehu

Dátum: 20. 11. 2015 Biatlonista Pavlák je na sústredení v Nórsku: Nakydalo nám tu veľa snehu

Čerstvý člen projektu STARS for STARS Miroslav Pavlák je na sústredení v nórskom lyžiarskom stredisku Beitostølen. Aj s trénerom Marekom Matiaškom má nabitý celodenný program, o ktorom nám biatlonista prezradil viac.

Pavlákovi začala príprava na severe Európy ôsmeho novembra, keď dorazili do Beitostølenu. Odchod je naplánovaný na 26. novembra. „Je nás tu dosť, vrátane môjho trénera Mareka Matiaška a ďalších pretekárov a pretekárok zo Slovenska. Je tu ešte aj ďalší tréner a kuchár. Máme navarené každý deň, nie sme odkázaní na suchý chlieb s paštétou,“ zasmial sa talentovaný biatlonista.

Ako vyzerá jeho denný program? „Ráno vstanem, idem na rozcvičku a po nej sú raňajky. Nasleduje prvý tréning na bežkách. Keď sa vrátim, idem sa ponaťahovať a osprchovať sa. Potom je na rade obed, druhý tréning na bežkách. Po návrate ma čaká posilňovňa a sprcha,“ opísal program.

Podmienky v stredisku sú ideálne na tréningy. „Sú veľmi priaznivé na lyžovanie, nakydalo nám tu veľa snehu. Nechádza sa tu veľa bežkárskych tratí plus nechýba biatlonové stredisko so strelnicou. Takže sa môžem zdokonaľovať v behu aj v streľbe,“ dodal Pavlák, ktorý sa po tréningovom pobyte vráti späť na Slovensko.

 


Galéria

Partneri

Hlavný reklamný partner
Hlavný reklamný partner

Kontaktujte nás

Pluhová 2
831 03 Bratislava

+421 903 752 699
masarcin@starsforstars.eu