Marek Bugár zvolil pred sezónou inú prípravu, ktorá by mu mohla vyhovovať

Dátum: 4. 4. 2017 Marek Bugár zvolil pred sezónou inú prípravu, ktorá by mu mohla vyhovovať

Ďalší cyklista Marek Bugár, ktorého podporuje v aktuálnej sezóne nadácia STARS for STARS, má už za sebou viacero sústredení v Španielsku. Pretekár tímu PROefekt verí, že na novú cyklistickú sezónu je dobre pripravený a má pred sebou niekoľko medzinárodných pretekov.

Marek Bugár je spolu s Adamom Foltánom jedným z dvojice cyklistov, ktorých v roku 2017 podporuje STARS for STARS. „S trénerom Jurajom Karasom sme zvolili inú prípravu na sezónu, ako po minulé roky. Myslím si, že by mi to mohlo viac vyhovovať. Tento rok som už absolvoval viacero sústredení v Španielsku a nedávno sme sa vrátili s celým PROefektom zo sústredenia v Alicante,“ uviedol Bugár pre www.starsforstars.eu.

„Na sústredení som mal na programe už špeciálnu intenzitu. Vďaka každodenným konzultáciám s trénerom Jurajom, ktorý upravoval môj tréningový plán podľa pocitov a posúvajúcej sa výkonnosti, sústredenie splnilo svoj účel. Myslím si, že som na sezónu dobre pripravený. Plánujem sa zúčastňovať ako reprezentant Slovenska veľkých medzinárodných pretekov ako napr. GP Matoušek, EYOF alebo ASVO Jungendtour. Prvé preteky som mal 2. apríla spolu s reprezentáciou v maďarskom meste Györ. O týždeň sa už začína Slovenský pohár,“ dodal Bugár.

20170402_bugar


Partneri

Hlavný reklamný partner
Hlavný reklamný partner

Kontaktujte nás

Pluhová 2
831 03 Bratislava

+421 903 752 699
masarcin@starsforstars.eu